Sīkdatņu politika

Mindi (turpmāk arī Mēs jebkurā locījumā) sīkdatņu politika (turpmāk Sīkdatņu politika) ir izveidota, lai sniegtu Lietotājiem (turpmāk Lietotājs vai Jūs jebkurā locījumā) informāciju par to, kādas sīkdatnes un kādiem mērķiem tiek izmantotas Mindi izveidotajā un uzturētajā Portālā www.mindi.lv.

Sīkdatņu politikā lietotie termini atbilst Privātuma politikā un Portāla lietošanas vispārīgajos noteikumos lietotajiem terminiem. Mindi ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Sīkdatņu politikā, publicējot tās Portālā. Jebkura Sīkdatņu politikas versija, kas publicēta Portālā, aizstāj visas iepriekšējās Sīkdatņu politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc publicēšanas.

1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu Portāla apmeklējuma laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā Portāla atmiņa, ļaujot Portālam atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot Lietotāja ērtības.

Sīkdatnes atkarībā no to funkcionalitātes uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, apmeklētās tīmekļa vietnes un informācija par mājaslapu, no kuras Lietotājs ticis pāradresēts uz Portālu.

2. Kādiem mērķiem Mindi izmanto sīkdatnes?

Mindi izmanto šādas sīkdatnes zemāk norādītajiem mērķiem:

  • Nepieciešamās jeb obligātās sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu Portāla darbību, tai skaitā ļautu Jums izmantot Mindi pakalpojumus un pieslēgties savam Profilam. Ņemot vērā to, ka bez šo sīkdatņu izmantošanas Portāls nedarbosies, minēto sīkdatņu izmantošanai Jūsu piekrišana netiek prasīta;

  • Funkcionālās sīkdatnes tiek izveidotas, kad Jūs pirmo reizi apmeklējat Portālu. Tās ļauj Portālam atcerēties Jūsu izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot Portālu, un reģistrē, no kuras mājaslapas Jūs esat pāradresēts uz Portālu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz Jūsu piekrišanu;

  • Analītiskās sīkdatnes tiek lietotas, lai apkopotu un analizētu informāciju par Jūsu veiktajām darbībām Portālā un uzlabotu Portāla funkcionalitāti. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz Jūsu piekrišanu;

  • Mērķa jeb reklāmas sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu informāciju par Jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnēm un segmentētu Portāla apmeklētājus mārketinga vajadzībām, tai skaitā piedāvātu Jums atbilstošus Mindi vai sadarbības partneru pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, balstoties uz Jūsu piekrišanu.

3. Kā mainīt sīkdatņu iestatījumus?

Portālā iespējoto sīkdatņu iestatījumus Jūs varat mainīt, spiežot šeit. Ja Jūs vēlaties papildus ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkfailus, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot Jūsu lietotās pārlūkprogramma iestatījumus.

Mindi izmanto Google Analytics pakalpojumus. Lai gan šīs sīkdatnes tiek iespējotas tikai pēc Jūsu piekrišanas saņemšanas, Jūs varat papildus ierobežot to izmantošanu, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkfailiem un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.allaboutcookies.org.

Mindi sīkdatņu politika atjaunota 2021.gada martā