Mindi paskaidro - uzzini vairāk

Svarīgākajiem jautājumiem esmu sagatavojusi atbildes un noderīgus padomus.
Mindi paskaidro - uzzini vairāk

Mindi Punkti

Kas ir Mindi Punkti?

Mindi galvenais uzdevums ir palīdzēt Tev ietaupīt laiku un naudu. Bet lai vēl vairāk nostiprinātu mūsu draudzību, izveidoju Mindi Punktus, kurus vari saņemt, izmantojot Mindi servisu. Šos punktus vari apmainīt pret noderīgām precēm un pakalpojumiem, ko sagādājuši mūsu sadarbības partneri. 

Kā nopelnīt Mindi Punktus?

Pelni Mindi Punktus ar katru darbību Mindi platformā. Punktus saņemsi par reģistrēšanos, jauna auto pievienošanu kā arī par katru noslēgto polisi vai līgumu.

Jo vairāk punktus iegūsi, jo augstākā Lojalitātes līmenī varēsi tikt. Ar katru līmeni varēsi nopelnīt ar vien vairāk punktus par katru pirkumu kā arī saņemt citus Mindi pārsteigumus.

Kā izmantot Mindi Punktus?

Iegūtos Mindi Punktus izmanto mūsu Dāvanu veikalā. Tur tos vari samainīt pret vērtīgām precēm un pakalpojumiem no mūsu sadarbības partneru klāsta. Uzreiz pēc maiņas saņemsi izvēlēto dāvanu savā Mindi profilā. Lūdzu, ņem vērā, ka dažas no precēm būs jāsaņem klātienē. Par laiku un vietu individuāli ar Tevi vienosimies.

Kas ir Lojalitātes līmeņi?

Mindi ir izveidojusi piecus Lojalitātes līmeņus. Jo augstākā līmenī tiksi, jo vairāk Mindi Punktus varēsi pelnīt ar katru pirkumu.

Lojalitātes līmeni nosaka pēdējo 2 gadu laikā iegūto Mindi Punktu skaits. Jo aktīvāk izmantosi Mindi pakalpojumus, jo augstāk Tev būs iespēja tikt.

Pievienojies Mindi jau šodien, salīdzini sev nepieciešamos finanšu pakalpojumus un sāc pelnīt Mindi Punktus.

Sazinies ar Mindi - gaidu Tavu ziņu!